Denominación Distancia Fecha
X Marxa a peu al Terme de Vilafamés15.0002014-10-26
24 medio maratón de Valencia21.0972014-10-19
X Carrera a pie Castillo de Chiva9.6002014-10-05
XXVIII Mitja Marató Alaquas21.0972014-10-04
XX Gran Fondo Villa de Paterna15.0002014-09-29
XXVIII Volta a Peu Quart de Poblet8.0002014-09-20
XXXVIII Volta a peu a San Marcelino6.1092014-09-14
VII Volta a Peu Alqueria de la Comtessa8.2002014-09-06
IX Croos Iglesuela del Cid10.0002014-08-31
IV Carrera Villa de Altura6.3002014-08-30
II 10K nocturno Benicassim10.0002014-08-29
XXVII Volta a Peu Alcora4.2002014-08-28
XXXV Gran Fondo Villa de Siete Aguas15.1502014-08-16
VII Subida a los molinos de Alcublas8.2002014-08-15
XXX Subida Pico Veleta50.0002014-08-03
XXXII volta a peu a La Eliana10.0002014-07-26
III Volta a peu a Petrés8.0002014-07-05
23K Trail Senderista Calles23.0002014-06-28
XI Volta a Peu Nocturna Riba-roja de Turia7.0002014-06-27
XV Volta al terme de Sant Joan de Moró21.0002014-06-14
V Rodeno Cursa de Muntanya21.0002014-06-01
XXVI Pujada de la Magdalena al Desert de les Palmes7.8002014-05-31
XVI Marató i Mitja63.0002014-05-17
VI Cursa Poble de les Alqueries8.7502014-05-10
II Gran Fons de Muntanya Ciutat de Sagunt20.0002014-05-01
XVI Gran Fons vila de Puçol15.0002014-04-12
XIV Pujada a la nevera Atzeneta del Maestrat27.3302014-04-05
V Volta a peu Levante6.8852014-03-23
XXV Campeonato de España de Veteranos3.0002014-03-09
XVI Carrera Galápagos6.0052014-01-26
VII San Silvestre Riba-roja4.0002013-12-21
IV Maratón internacional ciudad de Castellón42.1952013-12-08
I Carrera Solidaria por la discapacidad5.0002013-12-01
33 maratón Divina Pastora Valencia42.1952013-11-17
XXX Mitja marató Ciutat de Castelló21.0972013-11-11
V Carrera Lusitania nº 818.0002013-11-03


Murcia Lozano, Laura

Número de carreras: 36
Total: 588.210 metros